„U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt”

Opublikowany Autor Mama2 komentarze

„U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt” to książka napisana przez Martę Jas-Baran we współpracy z Tamarą Chorążyczewską. Jest to pozycja dla matek, które chcą samodzielnie przygotowywać posiłki dla swoich niemowląt.
Książka zawiera wiele porad dotyczących żywienia najmłodszych dzieci. Autorka podpowiada w jaki sposób kształtować zdrowe nawyki żywieniowe. Lekarze twierdzą, że pierwszy rok życia dziecka i nabyte wówczas nawyki związane z odżywianiem pozostają na całe życie, więc warto zwrócić na nie uwagę. Ponadto znajdziecie w niej odpowiedzi na najbardziej popularne pytania związane z rozszerzaniem diety niemowlaka.
W dalszej części poradnik składa się z ładnie ilustrowanych przepisów dla najmłodszych pociech. Wszystkie przepisy podzielone są zgodnie z wiekiem, w jakim można podać dane potrawy. Dodatkowo poszczególne pozycje są ułożone tematycznie, czyli: zupki, obiadki, deserki itd.
Już od kilku miesięcy korzystam z „U malucha na talerzu” i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę pozycję. Maleństwo zazwyczaj jest zachwycone daniami przygotowanymi na podstawie przepisów z tej książki. Poza tym w pewnym momencie zaczęły kończyć mi się pomysły na nowe dania i wtedy również „U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt” okazało się bardzo pomocne.

[dzieciennik_plugin_related_posts columns="4" post_type="post" posts_per_page="4" post_thumbnail_size="medium" view="grid" ]

2 odpowiedzi na „U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt”

Dodaj komentarz